Adams Plus Zobacz większe

Tylko online

Adams Plus

Nowy produkt

Automatyczny fogger bomba zamgławiająca do mieszkań. Działa jeszcze 7 miesięcy po zabiegu. Zabija pchły, i kleszcze, jajka pcheł, karaluchy, mrówki, pająki, moskity i rybiki cukrowe.

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

100,00 zł

Więcej informacji

Działa na insekty schowane w dywanach, matach, zasłonach, tapicerce, posłaniach i szczelinach w podłodze

Można stosować w pokojach, salonach, garażach i budach

Nie pozostawia długo utrzymującego się zapachu

Zapewnia ochronę przez 7 miesięcy.

Główną zaletą produktu jest to, że po ustawieniu w pomieszczeniu, jego zawartość jest stopniowo uwalniania, dzięki czemu aerozol dostaje się do wszystkich potrzebnych miejsc. Dzięki temu można całkowicie zlikwidować niepożądane pasożyty.

Stosować jedną butelkę ( 1x90g ) na każde 40m2 (pomieszczenie o wielkości 8x5m i wysokości stropu 2,5m )

STOSOWANIE:

1.     Umieścić aerozol na środku pomieszczenia, na podwyższeniu (stojak lub stół) i włożyć pod niego papier gazetowy. Jednocześnie rozłożyć papier gazetowy na podłodze, w promieniu ok. jednego kroku od miejsca rozpylania.

2.     Przed włączeniem pochylić butelkę w kierunku od twarzy ( aerozol wydostaje się z butelki prosto do góry ). Nacisnąć krawędź języczka mocno w dół tak, aby doszło do zatrzaśnięcia.

3.     Po aktywowaniu aerozolu natychmiast opuścić pomieszczenie lub dom. Pozostawić "zatruty" obszar w zamknięciu przynajmniej na 2 godziny. Następnie otworzyć wszystkie okna i drzwi i pozostawić otwarte na godzinę przed powrotem do pomieszczenia.

9 innych produktów w tej samej kategorii: