Środek na larwy komarów Zobacz większe

Tylko online

Środek na larwy komarów

Nowy produkt

Środek na larwy komarów. Oryginalny produkt do stawów oczek wodnych i jezior. Opakowanie 1 litr na 1000 m kwadratowych.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

250,00 zł

Więcej informacji

Do stosowania w szuwarach trzcinie i otwartych akwenach. 

Preparat Aquatain AMF to produkt nowej generacji w postaci unikalnej cieczy do zwalczania komarów. Nie jest toksycznym związkiem chemicznym i działa na zasadzie tworzenia bardzo cienkiej powłoki na powierzchni wody niewidocznej i nieszkodliwej dla człowieka i ryb woda nadaje się jak i przed użuciem do pływania. Środek przerywa cykl życiowy komarów. Aquatain AMFma bardzo niskie napięcie powierzchniowe, które wywiera wpływ na cykl życiowy komarów dwoma następującymi sposobami: zniechęca samice komarów do składania jaj na powierzchni oraz zapobiega przyczepianiu się poczwarek do powierzchni i rozwojowi do osiągnięcia dojrzałości. Badania przeprowadzone przez wiele wiodących uczelni międzynarodowych wykazały że Aquatain AMFjest w 100% skuteczny w przerywaniu cyklu życiowego komarów. Rozprowadza się wokół wegetacji, całkowicie pokrywając daną powierzchnię (tworząc ciągłą barierę dla komarów) - jest elastyczny wobec silnych wiatrów na otwartych wodach i nie gromadzi się na boku zbiorników wodnych wraz z wiatrem.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dla dużych zbiorników wodnych: W przypadku wody stojącej, w stawach i większych zbiornikach wodnych, stosować w dawce 1 litr na 1000 metrów kwadratowych.

Dla małych zbiorników wodnych: W przypadku wody stojącej w ściekach, rynnach, zbiornikach wodnych, starych oponach itp., stosować dawkę 1 ml na metr kwadratowy. (łyżeczka do herbaty zawiera ok. 5ml).

Preparat jest sklasyfikowany jako nieszkodliwy i nietoksyczny.

PATENT ŚWIATOWY (numer akceptacji): APVMA 62820/44039

18 innych produktów w tej samej kategorii: