Maska do oprysku Zobacz większe

Tylko online

Maska do oprysku

Nowy produkt

Profesjonalna lekka angielska maska SCOTT do oprysku z pochłaniaczami w komplecie.

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

249,00 zł

Więcej informacji

Nowa, technologicznie zaawansowana półmaska z podwójnymi elementami oczyszczającymi. Wykonana z bezzapachowego, lekkiego tworzywa TPE (termoplastycznego elastomeru) nie powodującego alergii. Półmaska SCOTT PROFILE 2 jest wyjątkowo miękka, dopasowuje się do kształtu twarzy i znakomicie przylega. Prosta w obsłudze i konserwacji, zapewnia niskie koszty użytkowania.

PROFILE 2 firmy Scott Safety to wysokiej jakości półmaska z dwoma filtrami, zapewniająca ochronę, wygodę użytkowania i niskie koszty eksploatacji w połączeniu z wyjątkowo niskimi oporami oddychania. 
Znakomicie wyważona, wykonana z materiałów przyjaznych dla skóry i nowoczesna półmaska SCOTT PROFILE 2 wraz z szeroką gamą wysoko wydajnych filtrów przeciwpyłowych, pochłaniaczy i filtropochłaniaczy serii Scott Pro2 stanowi odpowiednią ochronę dróg oddechowych w wielu gałęziach przemysłu.

PÓŁMASKA PROFILE 2 - WŁAŚCIWA OCHRONA TWOICH DRÓG ODDECHOWYCH 

WYJĄTKOWY KOMFORT I DOPASOWANIE 
Wykonana z bezwonnego, lekkiego TPE (termoplastycznego elastomeru) część twarzowa SCOTT PROFILE 2 jest niezwykle miękka i wygodna do stosowania nawet przy długim czasie pracy.

2 innych produktów w tej samej kategorii: